Mzdový/mzdová účetní

Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb., o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici mzdový/ mzdová účetní.

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • dobrá znalost mzdové problematiky a související legislativy
  • zkušenost s vícezdrojovým financováním
  • dobrá uživatelská znalost Microsoft Office
  • znalost mzdového systému EGJE nebo OK Base výhodou

Pracovní náplň:

  • vedení evidence mezd zaměstnanců, zpracovávání měsíčních přehledů o čerpání mzdového fondu dle zdrojů financování
  • zajišťování, prověřování, zpracovávání a archivace všech podkladů nutných k výpočtu mezd, ostatních příjmů, dodanění a srážek z mezd, vystavování potvrzení pro zaměstnance
  • zajištění úhrady mezd zaměstnancům, plateb sražené daně, plateb zdravotního a sociálního pojištění, odvod srážek z mezd

Nabízíme:

  • odpovědnou a zajímavou práci na zkrácený úvazek
  • zázemí stabilního prestižního vědecko-výzkumného a vzdělávacího pracoviště
  • flexibilní pracovní dobu
  • nástup možný ihned anebo dle dohody

Přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zašlete do 20. července 2018 na e-mail: jezdik@ujc.cas.cz.
Vyhrazujeme si právo neodpovídat na nabídky, které nesplňují výše uvedené požadavky.

25. 6. 2018